«Спрощенці» Станично-Луганського управління ДПС перерахували до бюджетів 17,2 мільйона гривень

18 червня 2020, 09:21
«Спрощенці» Станично-Луганського управління ДПС перерахували до бюджетів 17,2 мільйона гривень

За п’ять місяців 2020 року суб’єкти господарювання Станично-Луганського, Біловодського та Міловського районів, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 17,2 млн грн єдиного податку. Це на 2,1 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

В розрізі платників, фізичні особи – підприємці сплатили до місцевих бюджетів 6,6 млн гривень. Юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано 0,7 млн гривень. Від “спрощенців” аграріїв надходження склали 9,9 млн гривень.

Питома вага єдиного податку у надходженнях, сплачених платниками податків за січень-травень 2020 року, склала 15,6 відсотка. Цей показник свідчить про його вагому роль у формуванні надходжень до бюджетів.

 

Станично-Луганське управління Головного управління ДПС у Луганській області